725 043 277 Zakupy przez telefon, poniedziałek - piątek 9 - 17, sobota 9 - 14

Koszty dostawy

Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość, zakupione w naszym sklepie meble, staramy się dostarczyć  własnym transportem. Towary są oryginalnie zapakowane przez producenta mebli, daje to Państwu pewność, iż zamówiony towar dotrze w nienaruszonym stanie.

Po dostarczeniu mebli prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia oraz o podpisanie oświadczenia, iż dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

Koszt dostawy mebli własnym transportem Sklepu Meblowego Limba wyliczany jest na podstawie kalkulatora dostawy, który wylicza kwotę na podstawie wagi i gabarytu towaru oraz odległości od siedziby sklepu do punktu dostawy. 

Istnieje możliwość wysyłki towaru na palecie zbiorczej za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN - koszt wysyłki uzależniony od wagi produktu, czas realizacji wysyłki towaru do 72 h pod warunkiem, że ten towar jest na magazynie (preferowany towar to paczki mebli do samodzielnego montażu oraz meble o dużych gabarytach takie jak np: wersalki, narożniki wypoczynkowe, łózka sypialniane itp.)

Wszystkie towary o wadze do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD - wysyłka do 48 h pod warunkiem, że towar jest na magazynie.

 

Kilka ważnych uwag dotyczących dostawy

- kurierzy mają obowiązek wniesienia przesyłki do wagi nieprzekraczającej 30 kg, w pozostałych przypadkach obowiązek ten leży po stronie zamawiającego, w szczególności podczas dostawy spedycją Raben, gdzie towar dostarczany jest na paletach,
- po dostarczeniu przesyłki kurier ma obowiązek na Państwa wniosek odczekania 10 minut, w czasie którym macie Państwo prawo sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku przesyłek "za  pobraniem ", sprawdzenie przesyłki możliwe jest dopiero po uregulowaniu kurierowi należności,
- w przypadku, gdybyście Państwo stwierdzili, że przesyłka jest mechanicznie uszkodzona lub posiada braki, kurier ma obowiązek spisania protokołu szkodowego i pozostawieniu Państwu kopii. Odpowiedni formularz powinien mieć kurier przy sobie, w przeciwnym wypadku należy spisać odręcznie odpowiednie oświadczenie opisujące stan towaru jego zabezpieczeń i opakowania.

Ważne informacje 

Termin realizacji zamówień zależny jest od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 8 tygodni. Meble dostarczamy od poniedziałku do piątku.

Przy transporcie własnym Meble Limba, jak i przez firmę RABEN obowiązek wnoszenia leży po stronie kupującego.

Towar można również odebrać w naszym magazynie pod adresem 98-300 Wieluń, ul. Przemysłowa 1

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.